טיפול זוגי

תגלו כל מה שצריך לדעת כדי לשלב – במהירות ובקלות – את מודל חמשת השלבים שלנו

במערכת היחסים שלכם, ובתוך זמן קצר תתחילו לחוות יותר אהבה וכבוד …

מאליעזר וחווה

בואו תגלו את מודל ירח-הדבש השני

המשנה מערכות יחסים

תגלו כל מה שצריך לדעת כדי לשלב – במהירות ובקלות – את מודל חמשת השלבים שלנו במערכת היחסים שלכם, ובתוך זמן קצר תתחילו לחוות יותר אהבה וכבוד

  • תזכי שבעלך סוף סוף יקשיב ויכבד אותך יותר
  •  ילדיך יפסיקו לסבול מבעיות ביחסים שלכם
  • תלמדי כיצד להפסיק את המריבות – ולהתחיל לחייך 
  • תרגישי אהובה יותר על בעלך
  • תבני בית חם יותר לילדיכם ולעצמכם
  • תחוו ירח דבש שני – בדיוק כמו שאנחנו חווינו
 

לקבלת הקורס החינמי שבו חמישה קטעי וידאו:

הזיני את כתובת הדוא"ל שלך למטה ולחצי על הכפתור "קבל גישה מידית" . (תבדקי היטב שכתבת נכון את כתובת הדוא"ל כדי להבטיח קבלת גישה לסרטונים החינמיים). שימי לב לתיבת הדואר הנכנס, כי אני אשלח לך חמישה סרטוני וידאו של הקורס בקרוב מאוד :

 

תקראו את הסיפור הבא על חיי הנישואין שהפכו מלעג לכבוד:

"מיד לאחר החתונה שלנו, אשתי התחילה לבקר אותי כל הזמן. הביטחון העצמי שלי היה הרוס לחלוטין.  במשך שתים-עשרה שנים הלכתי למטפלים שאמרו לי שהם מעולם לא פגשו מקרה כה קשה. בפנים, כעסתי עליה . אני מתבייש להודות בזה, אבל לפעמים הייתי שוקל אולי לפרק את החבילה.

לבסוף התחלתי לעבוד עם אליעזר. אני חייב להודות שבזמן הטיפולים הייתי מאוד סקפטי, אבל הרשיתי לעצמי לסיים. חזרתי לאשתי, ולהפתעתי הרבה, הרגשתי יותר טוב לגביה. כמה שבועות חלפו, וראה איזה פלא, היא התחילה להתפשר, בלי שאבקש ממנה. היה כמו קסם. חשבתי לעצמי, "אתה מדמיין! ", אך השינוי היה כל כך חזק שלא יכולתי להכחיש לו. החשוב ביותר, "חשתי" כבוד ואהבה כלפיה ושהיא השיבה באהבה וכבוד אליי! חיי הנישואין שלי השתנו 300% לטובה. בשבע השנים מאז הטיפול רק פעם או פעמיים  לא הסכמנו זה עם זו, ובוודאי לא כבעבר. שנינו ידענו איך למנוע זאת." 

שמואל ר', תל אביב.

 
לתשומת לבכם: הנשואים טרי או חדשים יחסית, המוצפים או הנאבקים, המסתדרים אבל לא נמצאים במקום ששם הייתם רוצים להיות, זוגות נשואים ותיקים שרוצים לשפר את מערכת היחסים שלהם, להפסיק את הביקורת וליצור חיי נישואין אוהבים יותר, בזמן הקצר ביותר מוזמנים לייעוץ זוגי.

חברים יקרים,

אם אתם דומים לרוב הקליינטים שלנו, אתם משוכנעים שמודל ירח-הדבש השני שלנו עובד, כפי שמעידים 200 הסדנאות ו-20,000 הפגישות שהדרכנו. ישנם מאות המיישמים את המודל בהצלחה רבה…
אך אולי אתם עדיין חשים מגוון רגשות שבעקבותיהם אתם תוהים לגבי אחת או יותר מהשאלות הבאות:
  •  האם תהיו נתונים להתעלמות או לביקורת מצד בן או בת הזוג כל הזמן?
  •  האם אי פעם תוכלו לחוות את האהבה והכבוד שאליהם אתם כמהים בחיי הנישואין?
  •  האם שיפור מערכת היחסים שלכם משמעותו וויתור על החשוב לכם?
  •  איך תוכלו ליישם את המודל כדי לשפר את הנישואין שלכם במהירות?
וגרוע מכך, אולי אתם חושבים עדיין שחיי הנישואים שלכם שונים משל אחרים!
 
בזמן שישבתם בבית, צופים בוידיאו-קליפים שלנו, שמעתם על השינוי הדרמטי שחל במערכת היחסים שלנו.
אין ספק שאתם כמהים לשינוי דומה לעצמכם…
אבל האמת היא שבבית, קל מאוד לאבד ריכוז, קל מאוד לפקפק בעצמך, וקשה מאוד לחולל שינוי מוצלח לבד בלי ארגז הכלים של השיטה.
לאחר סבל במשך 34 שנות נישואין, אנחנו יכולים לחסוך לכם את הטרחה. אנחנו רוצים לשים קץ לתסכול, לקנאה, לאכזבה, לבדידות – כי האמת היא שלא צריך לקנא בזוגות מושלמים אחרים. גם אתם יכולים לחוות פריצת דרך במערכת היחסים שלכם.
הם התחילו לעבוד אתנו ותוך זמן קצר דברים התחילו להשתנות…
"בגיל 45, לאחר כמה חודשי טיפול אצל חוה, חיי השתנו לחלוטין.
TATוהטיפולים של חוה עזרו במערכת היחסים שלי עם בעלי, ועזרו לי להבין כיצד להשתנות ולהשתפר, ועשו רושם כביר על בעלי (הוא לא השתתף בטיפול). כך, כל מערכת היחסים שלנו השתנה ללא היכר."
דינה פ'. ירושלים
 
"התקשרתי לאליעזר, דחוף, ארבעה ימים לפני שהייתי אמור להופיע לפני בית הדין ולתת את הגט שדרשה אשתי. נפגשנו ארבע פעמים בלבד, ובזמן זה השתניתי כל-כך שאפילו אשתי חשה בהבדל הגדול. הרגשתי שינוי עצום ביחס שלי כלפיה. ישבנו בבית קפה וקיימנו שיחה משמעותית ביותר; יצאו מאתנו הדברים העמוקים ביותר. סוף-סוף הבנתי שכל מה שעבדתי עליו אצל אליעזר היה לא רק לעצמי אלא גם עבור אשתי, והרווחתי מכל זה כי מנקודה זו ואילך, אשתי כבר לא רצתה בגט.  "
משה פ'. קריית שמונה

 

איך הם הצליחו?

שניהם יישמו את מודל ירח-הדבש השני, והם שניהם האמינו שזה היה קרש הקפיצה הדרוש להחזיר את מערכות היחסים שלהם לתלם הנכון.
היישום הוא ההבדל בין רעיון מצוין וחיי נישואין מוצלחים.
קריאת ספר או ייעוץ זוגי מסורתי פשוט לא יניבו את אותן התוצאות.
אנחנו מדברים על יצירת הקשר ואת החיים שאותם אתם באמת רוצים לעצמכם ולבני משפחותיכם.
עליכם לשנות את גישתכם!
זאת בדיוק הסיבה שלשמה יצרנו חמשת שלבים לשינוי מערכת היחסים.
אנחנו כאן כדי לעזור לכם לקצר את הדרך לחיי הנישואין שעליהם חלמתם.
אין תחליף לניצול זמן ממוקד. הצטרפו אלינו כדי שנוכל להעביר אישית את המודל שיחזיר את חיי הנישואין למסלולם, ויכוון אותם אל הצלחה ארוכת טווח.
מה אם נעבוד אתכם במשך יומיים, פנים מול פנים, מיישמים את השיטה, עונים לשאלותיכם ומחזיקים בידכם במשך תהליך בניית קשר אידיאלי?
האם זה היה פותר לכם משהו?
אמנם, אנחנו לא טוענים שתשיגו תוצאות זהות לאלה שהשיגו אחרים… אך נוכל לומר ששום דבר לא ישתנה אם תשבו בבית בלי לעשות דבר!
תשכחו את כל מה ש"חשבתם" אי פעם על אודות סדנאות לחיי נישואין… כאן יש משהו שלא דומה לשום דבר שראיתם בעבר.
 
לא מדובר בסיכומים שלעולם לא תשתמשו בהם. אנחנו עובדים עם אנשים כמוכם במשך זמן רב, ולאחר 47 שנות נישואין, אנחנו יודעים מה עובד ומה לא עובד יותר מאשר כל אחד אחר בתחום. השינוי יגיע מיד והוא התוצאה מהדרך הקלה והמהירה שבה תלמדו לשנות את המחשבות והתחושות שלכם על אודות מערכת היחסים עם בן או בת הזוג.

להלן חלק מהדברים שתרוויחו

בן הזוג יקשיב לכם לעומק.

תשיגו את מלוא תשומת הלב מבן/בת הזוג

הדרך הנכונה להגיב לבן/בת הזוג.

חווית ירח-דבש שני בקשר הזוגי.

כלי פשוט ,מהיר וישים בחיי היום יום

שיטת חמשת השלבים מעוצבת מהיסוד כדי שתוכלו להשתמש בכלים ובכוחות שבכם. תהיו מלאי מרץ, בטוחים בעצמכם ועם הרגשת שינוי.

אל תפספסו את ההזדמנות לחוות אימון ייחודי ואישי עם שני המומחים לירח-דבש השני, שמטרתם בחיים היא לעזור לכם לשנות את קשר הנישואין – ומהר.

התקשרו אלינו

 אליעזר: 054-5340155 | חוה:054-7638010

או השאירו פרטים כאן:

אם אי פעם חשתם כי בן או בת הזוג פשוט אינו מבין מהי זוגיות מושלמת, או אם הוא לא מבין כיצד את מרגישה, זאת הדרך הטובה ביותר להכניס אותו/אותה לשיטת ירח-הדבש השני והם יתרגשו כמוכם בבניין חיי הנישואים שעליהם תמיד חלמתם.

חוה ואליעזר ספטר

לקביעת טיפול שמתאים בשבילך השאר פרטים עכשיו!

שאלות ותשובות

1. איך אפשר לצאת ממצב הקיים במשך שנים ?
האמונות השליליות של "המצב לעולם לא ישתנה בינינו" באות מבעיות שהיו לך בעבר ומתפיסות שליליות שנבעו מהן. את מגיעה לטיפול עם המטען הזה ואולי עם חוסר אמון בתהליך. במהלך הטיפול, את עוברת תהליך המרפא את קשיי העבר ואת כל התפיסות והמחשבות השליליות הנובעות מהם. המחשבה "זה לא יכול להשתפר" היא פקק הבקבוק שמנע מהמצב להשתפר עד עכשיו. על מנת לשפר את המצב, צריך רק לחלץ את הפקק. בטיפול תגלי שלא דרוש הרבה זמן כדי לעשות זאת ולחוות שינוי מבורך בחיי הנישואין.

 

2. אני חווה במערכת היחסים שלי הרבה האשמות, צעקות והעלבות. איך הטיפול יכול לעזור לשיפור המצב?
הטיפול עוזר לרפא את שורש הבעיה. שורש הבעיה נמצא בקשיי העבר שלך ובתפיסות, במחשבות ובאמונות השליליות שנבעו מהם. אותן תפיסות גורמות לבעיה להיות נוכחת גם היום. בטיפול את מרפאה את השורש ואז כתוצאה, ההעלבות, הצעקות וההאשמות יכולות להיפסק מעצמן באופן טבעי ובלי מאמץ.

 

3. האם חמשת השלבים יעזרו לי לחיי נישואין מאושרים מעכשיו והלאה?
חמשת השלבים עוזרים לך למקד איפה הבעיה נוכחת כיום, ואז אחרי שאני מבינה איפה הבעיה, את עובדת עם שיטה מיוחדת בשם TAT כדי לרפא את שורש הבעיה בכל שלב מחמשת השלבים לקראת ירח הדבש השני.

 

4. איך אוכל להסתדר אחרי הטיפול?
את יוצאת מהטיפול עם כלי לטיפול עצמי (TAT) שבו תוכלי להשתמש בכל זמן ובכל מצב כדי לפתור כל בעיה שעולה.

 

5. האם תהיה תמיכה גם אחרי הטיפול?
אחרי הטיפול אנחנו ממשיכים לתת לך תמיכה מלאה ללא הגבלה.
תוכלי להתקשר ולהתייעץ אתנו בכל ערב בין השעות 20:00-18:00.

 

6. אם בעלי חושב שהכל שטויות ולא רוצה לבוא, האם יש טעם שאבוא לבד?
בוודאי. בטיפול תוכלי לשנות מצב שנראה תקוע בכוחות עצמך. הקשיים שחווית בעבר והתפיסות השליליות שנבעו מהם, הם כמו נבואה שמגשימה את עצמה בחיי הנישואין. הם פועלים כמו מגנט שמושך אליך תגובות חיצוניות שליליות מבעלך. בטיפול, התפיסות שלך משתנות לתפיסות חיוביות והתוצאה היא תגובות חיוביות, והריפוי ישנה את האווירה בבית.

 

7. זה נשמע קסום מדי. איך יכול להיות שאחרי שנים של סבל,  אני חוזרת הביתה לירח דבש שני?
כשחושבים שלילי, אזי התוצאות יהיו שליליות, וחוויות שליליות מושכות עוד דברים שליליים. טראומות מושכות טראומות, וההיסטוריה חוזרת על עצמה, עד עבודת הריפוי. אחרת הטראומה היא כמו בית כלא. בטיפול אנחנו מוציאים את החלקים השליליים של ההיסטוריה שחוזרים על עצמם.
אנחנו מיומנים בלשנות נישואין בחמישה מפגשים, כמו שנעשה בטיפול. היו לנו מקרים של אנשים שרצו להתגרש, ותוך שלושה עד ארבעה מפגשים הרגישו אחרת לחלוטין. אנו עובדים באמצעות עבודה אישית של אחד מבני הזוג.

 

8. אם אני רווקה או גרושה, האם הטיפול יעזור לי למצוא זוגיות?
בטיפול את עובדת על קשיי העבר ועל התפיסות השליליות שנבעו מהם, ולכן את מרפאה את שורש הבעיה שמנעה ממך להיות בזוגיות. תוכלי לצאת מהטיפולים נקייה מפחדים, מחששות, מתסכולים ומקשיים קודמים. תקבלי בסיס חדש שעליו תוכלי לבנות זוגיות מאושרת שלא מושפעת מבעיות העבר ומהתפיסות השליליות שהיו מנת חלקך עד עתה.