שיטת Emo Trance™

מהו "אמו טראנס"Emo Trance™?

EmoTranceTM – ריפוי אנרגטי לרגשות כואבים.

לא שמעתם על EmoTrance?

זה בסדר, כי הוא כנראה השיטה החדשה ביותר של ריפוי רגשי על פני כדור הארץ.
לפני קצת יותר משנתיים, קבלה הקבוצה הראשונה של מאמני EmoTrance את הסמכתם ו- EmoTrance
הוצג לראשונה לפני קהל של פסיכולוגי האנרגיה המנוסים ביותר בעולם בכנס האירופאי השני לפסיכולוגיית האנרגיה שהתקיים באוקספורד שבאנגליה.
שיטת מערכת האנרגיה של המרידיאנים נמצאת בשימוש בצורה מוצלחת במשך זמן רב, לפחות מאז אמצע שנות ה- 80 של המאה הקודמת. היא מטפלת בהצלחה בחסימות ברגשות, ועד היום עזרה לרפא מאות אלפי אנשים מהמתח והסבל שגורמים כאב של אהבה, דיכאון, עצב, שכול, כעס, פחד וממגוון בעיות רגשיות משתקות שונות שהורסות את החיים ואף גלגולים שלמים.
אחת החוקרים הפעילים ביותר בתחום הפסיכולוגיה של אנרגיה, ד"ר סילביה הרטמן מבריטניה, הציגה שיטה פורצת דרך שפועלת לא רק עם מערכת המרידיאנים, אלא מתייחסת אל כל החבלות בכל הרמות והרבדים של הגוף.
שלא כמו דיקור או טיפולי הקשה הקודמים, EmoTrance אינו משתמש "נקודות מרידיאן" אלא, במקום זאת, הוא מתרכז ישירות במקום המצאה של הפגיעה – וזאת תגלית מרעננת בפני עצמה.
ואכן, מפתיע שגישה כל כך בסיסית לא היתה בשימוש בעבר. כאשר נמצאים במצוקה רגשית, מרגישים משהו – לחץ בחזה, חסימה בגרון, כאב בלב. המילים והביטויים כגון "עומס על הכתפיים שלי העייפות", "הלב שלי נשבר", "כששמעתי את הבשורה, הרגשתי כאילו מישהו נתן לי אגרוף בבטן", אינם ביטויים חסרי משמעות, אלא למעשה מתארים את מיקומו המדויק של חבלה בגוף האנרגיה, ואשר הפכה להיות כה חמורה שהיא עכשיו מביעה את עצמה בפיזיות, בכאב פיזי אמיתי ממש שמלווה את כל הרגשות העזים.
ב- EmoTrance, כלל לא דרושה אינטואיציה כדי למצוא את המיקום המדוייק של הפגיעות בגוף. מספיק לשאול את המטופל, "איפה אתה מרגיש את העצב בגוף שלך?" ולאחר מכן ליישם את אסטרטגיות ריפוי המאוד פשוטות, הברורות והחזקות עד שאדם באמת מרגיש איך הכאב נמס או "מתרכך וזורם", המונח שבו משתמשים בכל עבודת ה- EmoTrance.
EmoTrance הוא ישיר לגמרי, הגיוני ומעשי, ומקור הנאה למרפאים באנרגיה, מהמתחילים ועד למנוסים ביותר, כי המטפל והמטופל עובדים יחדיו כצוות עם מטרה פשוטה משותפת — לתקן פגיעות בגוף האנרגיה.
כל כך נפלאה וכל כך מקלה על המטופל וכן על המטפל, אין שום צורך אפילו לדעת מה גרם לפגיעה זו לבוא לעולם; אין בכלל שאלות של "האם מגיע לי", שאלות על גאולה, אשמה או שכר ועונש. העבודה מתבצעת אך ורק עם הגוף ועם "מערכת המשוב" של איך האדם באמת מרגיש בכל עת מוציאה מחוץ לתמונה את כל "בלבול הפסיכותרפיה" הרגיל.
ב-EmoTrance אומרים בפשטות שהרגש (האמוציה) הוא התוצאה הישירה של פגיעה בגוף באנרגיה – למשל, אם מישהו נחבל בכף רגלו וחברו דרך עליה, התוצאה הטבעית תהיה כעס ותוקפנות. ברגע שכף הרגל נרפאה ודורכים עליה, התגובה תהיה שונה לחלוטין, ומספיק שיתנצל. אנו אומרים כי "לא חשובה מהות הפציעה, אנחנו לא מתחילים לדבר על הא ועל דא, אלא פשוט מרפאים. כמו חור בגרב. פשוט – לתקן אותו והכל מסתדר".
גישה ישירה ומעשית זו לא רק חוסכת שנים של טיפולים, אלא גם מאפשרת לאנשים להתמודד עם בעיות שפשוט לא יכולים לדבר עליהן כי הן כואבות מדי, מבישות מדי, פרטיות מדי או אפילו בלתי מוסברים לכל אחד.
כל מה שעל המטופל לעשות הוא להצביע על מקום הכאב, והפגיעה נרפאת. כבר לא כואב, המטופלים שמחים, משוחררים, מסוגלים לשקול בבהירות כל מיני דברים ובלי הכאב שהיה שם לפני שהפציעה נרפאה.
EmoTrance הוא כלי מושלם "לשחרר את המרפא שבתוכך" כי הוא כל כך פשוט והמטפל, אם יש בו רצון אמיתי לעזור, פשוט לא יכול לטעות כי הוא עוקב בזמן אמת אחרי הרגשות האמיתיים של המטופל והשינויים שבו נראים לעין, בולטים בכל דרך אפשרית. עם EmoTrance אין ניחושים או חוסר ודאות, הוא כל כך בטוח ופשוט, שאפילו ילד קטן יכול ללמוד להעניק ולקבל טיפולי EmoTrance ולעשות זאת היטב.
זאת שיטת ריפוי עמוקה פשוטה להפליא, ידידותית למשתמש ומושלמת, הן עבור המטפלים מקצועיים ומנוסים והן לשימוש אישי ולחוגי ריפוי פרטיים, ומפני שהיא מרוכזת כולה בריפוי הגוף, היא אינה השתייכותית.
ישנם היבטים רבים נוספים, מרתקים באמת, וכן יישומים שימושיים מאוד הנובעים מהעקרונות של EmoTrance, כולל הקונספט הפנטסטי של תזונה אנרגטית והמצב האנרגטי שנמצא הרבה מעבר לסתם "שלווה לאחר התסמינים נעלמו משם בסופו".
אפשר למצוא את פרוטוקולי העזרה עצמית, כתובות של מתרגלי EmoTrance וכן מאמרים רבים וסיפורים על שיטת ריפוי רגשי המעולה זה בכתובת http://EmoTrance.com .
על השיטה וכן הדרכות לעומק על אודות יישומי EmoTrance, אפשר לקרוא בספרה של ד"ר הרטמן, "אוקיינוסים של אנרגיה" (Oceans of Energy). הספר מרתק וקל לקריאה, וכבר יצא לאור באנגלית ובשפה גרמנית (גרסה גרמנית בשם "EmoTrance") . קיימות גם קבוצות דיון שבהן המשתמשים בשיטה מחליפים ביניהם רעיונות לטכניקות חדשות נוספות ולטיפולים המבוססים על השיטה.
EmoTrance הוא מומלץ לכל אדם המעוניין בריפוי באמצעות אנרגיות או בריפוי של פצעים וצלקות פסיכולוגיים בדרך הכי נפלאה עדינה וביעילות מדהימה.
 
השיטה היפה הזאת הוצגה לראשונה לציבור ב-"ועידת אוקספורד אנרגי" בשנת 2002. אני זכיתי להציג אותה בארץ כמאמן של Emo Trance™.
המילה Emo Trance™ פירושה העברה של רגשות שתקועות ומכאיבות. אני מלמד, על ידי הכוונתך ותשומת לבך כיצד לשחרר את האנרגיה התקועה שגורמת לרגשות הללו.

הסבר פשוט ל- Emo Trance™:

"לכולם יש הרגשות כל הזמן.
ההרגשות עצמן אינן בעיה. הן באות והולכות בן רגע- לפחות ככה זה צריך להיות בעולם מושלם.
ההרגשות הופכות לבעיה כאשר הן נתקעות באיזה מקום ולא יכולות להמשיך הלאה והחוצה כמו שצריך.
אז, יש לאדם ההרגשה המקורית ועוד אחת ועוד ועוד, כל הרגשות מצטרפות אחת לשניה ונוצר לחץ עד לכאב פיזי ממש באותו אזור.
אם הלחץ חזק מידי, האדם עלול להגיב בהתקפי פאניקה, עצבנות, צעקות או בכי.
האדם צריך לעשות מעשה לשחרר את הלחץ שנוצר, אך אלו תגובות קיצוניות. מה שאנחנו נעשה הוא לפתוח את שסתומי הלחץ כדי לאפשר להרגשות לזרום בחופשיות כמו שהן צריכות. ואז, כשנעשה זאת, תשים לב שהתחושות הפיזיות יבהירו לך כמו טוב אתה מרגיש עכשיו וכמה נכון לעשות זאת.
בגופך יש מעברים לאנרגיה. חלק מן המעברים לא פעלו הרבה מאוד זמן, אך הם שם וכאשר נמצא אותם האנרגיה תוכל לזרום ולצאת מן הגוף- לפעמים דרך העור, לפעמים דרך הידיים ורגליים, לפעמים דרך הפה- זה שונה אצל כל אחד.
אנחנו נמצא את המעברים לאנרגיה ונשחרר את החסימה שגורמת לכאב.
אתה עובד מבפנים ואני מסייע מבחוץ ובינינו נוכל לשחרר את החלק הזה של גופך כדי שתוכל להרגיש את הדברים הללו והם לא יכאיבו עוד כשהם זורמים ומשתחררים כמו שצריך."

לבחירת טיפול שמתאים בשבילך השאר פרטים עכשיו!